wtorek, 9 grudnia 2014

Podróż zmysłów...

Podróż na sto stóp...cudowny film. Prosta historia opowiedziana w sposób niezwykle urokliwy, subtelny, pełen smaków, zapachów :) Film o pasji. I to przedzierające się słońce, które oddaje klimat południa....Nic w tym filmie nie przeszkadzało mi w delektowaniu się obrazem, muzyką, historią :)
Szczerze polecam! Uprzedzam - nie zasiadamy do filmu głodni :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz