czwartek, 11 grudnia 2014

Blue Valentine ...

Dziś o 22.40 na TVP 2 będzie można zobaczyć w moim przekonaniu genialny film Blue Valentine z  uwielbianym przeze mnie Ryanem Goslingiem :)  i świetną Michelle Wiliams. Film porusza trudne tematy współczesnej rzeczywistości. Zmusza do refleksji. Jest pełen emocji, zwrotów akcji, zawiłych relacji. Jednocześnie pozwala przenieść się  w czasy fascynacji miłosnej, beztroskiego zakochania....Trudno mi określić jednoznacznie czym mnie zachwyca ten film...może całością: obraz, niezwykła muzyka, genialna gra głównych bohaterów, sposób opowiedzenia historii, podejście do tematu, autentyczność... Uwielbiam ten film ! Tym, którzy lubią zmierzać się z trudnymi tematami w filmie szczerze polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz