Justyś dziękujemy za wszystkie zdjęcia, zapisane są na nich te wszystkie emocje, łza w oku się kręci....
Justyś dziękujemy za wszystkie zdjęcia, zapisane są na nich te wszystkie emocje, łza w oku się kręci....
OdpowiedzUsuń