poniedziałek, 22 grudnia 2014

Asia i Mateusz - Zakopane 20 grudnia 2014 :)

Cudowny ślub, genialne wesele, śnieg...Zakopane i góralskie klimaty :)
























1 komentarz:

  1. Justyś dziękujemy za wszystkie zdjęcia, zapisane są na nich te wszystkie emocje, łza w oku się kręci....

    OdpowiedzUsuń