Zmienia się tak szybko, że nie nadążam uchwycić tych wszystkich chwil...siedzi, gaworzy, jak trzeba to pociągnie za włosy, uśmiecha się :) rozwija się, cudnie się na to patrzy :) i lubi ciocię Justynę a to zaszczyt dla mnie największy ;) A jej rodzice wpatrzeni w te jej śliczne oczka !






Brak komentarzy:
Prześlij komentarz