sobota, 12 marca 2016

Nigdy nie traćmy wiary ... :)

"Każdy z nas  przeżyl coś, co nie powinno mieć nigdy miejsca"  Błędy które popełniliśmy uświadamiają nam czego naprawdę pragniemy, dają siłę by stworzyć coś mocniejszego, codzień dostajemy dowody miłości :)
Życie wynagradza stracony czas :) Nigdy nie traćmy wiary :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz