"Każdy z nas przeżyl coś, co nie powinno mieć nigdy miejsca" Błędy które popełniliśmy uświadamiają nam czego naprawdę pragniemy, dają siłę by stworzyć coś mocniejszego, codzień dostajemy dowody miłości :)
Życie wynagradza stracony czas :) Nigdy nie traćmy wiary :)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz