niedziela, 13 marca 2016

Przyjaźń...

Przyjaźń...to wspólne gotowanie i wspólne delektowanie się jedzeniem :) to pogaduchy do rana...o wszystkim... i wspólne poranki...czasem z bólem głowy ;) to niekończący się wspólny śmiech...to wspieranie się nawzajem....to zaufanie....to umiejętność cieszenia się z czyjegoś szczęścia i kibicowanie sobie nawzajem.... to życzliwość :) To ogromne szczęście mieć przy sobie takich przyjaciół :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz