sobota, 20 lutego 2016

:)

Dziecko jest największą przygodą życia dla dwojga ludzi :) Odmienia życie, uwrażliwia, daje siłę i energię ! Zabieramy malucha w największą podróż jaką jest życie :) Towarzyszy nam we wszystkim co robimy :)




























Brak komentarzy:

Prześlij komentarz