czwartek, 19 marca 2015

można zatęsknić za zapachami i smakami miejsc w których byliśmy....:)

zapachy, smaki i muzyka są największymi nośnikami wspomnień....to one sprawiają, że jak zamykamy oczy przenosimy się w miejsce z którym nam się kojarzą.....dziś zatęskniłam za Italią....którą uwielbiam właśnie za zapachy, smaki win, serów, oliwek, pomidorów.....za muzykę, klimat i wszystkie emocje, jakie doznałam dzięki niej :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz