Kobieta ma tyle siły, że zadziwia mężczyzn... .dźwiga ciężary losu, rozwiązuje problemy, jest pełna miłości, radości i mądrości…. uśmiecha się gdy chce krzyczeć, śpiewa gdy chce się jej płakać, płacze gdy się cieszy i śmieje gdy sie boi…
Jedyna niesłuszna w Niej rzecz to to, że często zapomina ile jest warta…..:)


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz