Sentiment Photography

niedziela, 29 marca 2015

kolory i smaki....

dobrze jest zjeść coś zdrowego ...aromatycznego i pysznego :)





Autor: Unknown o 16:01
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowszy post Starszy post Strona główna
Subskrybuj: Komentarze do posta (Atom)

Archiwum bloga

  • ►  2018 (2)
    • ►  sierpnia (1)
    • ►  stycznia (1)
  • ►  2017 (1)
    • ►  lipca (1)
  • ►  2016 (15)
    • ►  listopada (1)
    • ►  października (2)
    • ►  czerwca (2)
    • ►  maja (3)
    • ►  kwietnia (1)
    • ►  marca (3)
    • ►  lutego (2)
    • ►  stycznia (1)
  • ▼  2015 (29)
    • ►  grudnia (1)
    • ►  listopada (2)
    • ►  września (3)
    • ►  sierpnia (5)
    • ►  kwietnia (2)
    • ▼  marca (8)
      • to co ważne...
      • kolory i smaki....
      • można zatęsknić za zapachami i smakami miejsc w k...
      • Rybka i ryż ze szpinakiem :)
      • Mała zmiana dekoracji :)
      • Szarlotka :)
      • Makaron z krewetkami w sosie czosnkowo - pietruszk...
      • Dzień Kobiet :)
    • ►  lutego (1)
    • ►  stycznia (7)
  • ►  2014 (32)
    • ►  grudnia (12)
    • ►  listopada (5)
    • ►  października (8)
    • ►  września (7)

Kontakt

jswiatlon@gmail.com

O mnie

Unknown
Wyświetl mój pełny profil

O mnie

Fotografia to moja pasja...jeszcze może niedoskonała i nieporadna ale wciąż pasja...:)

To miejsce to fotograficzne wspomnienia... :)

Tym którym podoba się to co robię zapraszam do współpracy :)


Motyw Znak wodny. Obsługiwane przez usługę Blogger.