Sentiment Photography
piątek, 15 kwietnia 2016
maleństwo....:)
...to cudowne wspólnie patrzeć jak rośnie...:) jak się uśmiecha do nas, jak wkłada rączki i nóżki do buźki :) patrzymy na tego maluszka i szczęście nas rozpiera i mamy ochotę go tulić i tulić :) dobrze, że tam wysoko ktoś nad nami czuwał ...
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz