Sentiment Photography

niedziela, 4 stycznia 2015

Kartka ręcznie robiona :)






Autor: Unknown o 15:24
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowszy post Starszy post Strona główna
Subskrybuj: Komentarze do posta (Atom)

Archiwum bloga

  • ►  2018 (2)
    • ►  sierpnia (1)
    • ►  stycznia (1)
  • ►  2017 (1)
    • ►  lipca (1)
  • ►  2016 (15)
    • ►  listopada (1)
    • ►  października (2)
    • ►  czerwca (2)
    • ►  maja (3)
    • ►  kwietnia (1)
    • ►  marca (3)
    • ►  lutego (2)
    • ►  stycznia (1)
  • ▼  2015 (29)
    • ►  grudnia (1)
    • ►  listopada (2)
    • ►  września (3)
    • ►  sierpnia (5)
    • ►  kwietnia (2)
    • ►  marca (8)
    • ►  lutego (1)
    • ▼  stycznia (7)
      • Wspomnienie podróży ..
      • Aniołek i Diabełek :)
      • Rama - podróż na ścianie :)
      • Pieczona rybka w ziołach z ryżem i zestawem warzyw :)
      • Owoce - źródło witamin i dobrego smaku :)
      • Kartka ręcznie robiona :)
      • Sylwester :)
  • ►  2014 (32)
    • ►  grudnia (12)
    • ►  listopada (5)
    • ►  października (8)
    • ►  września (7)

Kontakt

jswiatlon@gmail.com

O mnie

Unknown
Wyświetl mój pełny profil

O mnie

Fotografia to moja pasja...jeszcze może niedoskonała i nieporadna ale wciąż pasja...:)

To miejsce to fotograficzne wspomnienia... :)

Tym którym podoba się to co robię zapraszam do współpracy :)


Motyw Znak wodny. Obsługiwane przez usługę Blogger.