środa, 15 października 2014

Amelia...

Amelia...cudowna, energiczna, wesoła, urodzona modelka :), ciężko było za nią nadążyć ...:), uśmiech z twarzy mi nie znikał a aparat aż się trząsł :) i chyba mnie polubiła bo jesteśmy już umówione na kolejną sesję ;)



















Brak komentarzy:

Prześlij komentarz